קולנוער עולה 2014
"ישנן בנות"

מתנ"ס רמת אליהו, ראשון לציון

נמרוד, נער חדש שמגיע לבית הספר, מעורר עניין רב בקרב בנות הכיתה, וגם תחרות- מי מבין הבנות תזכה בליבו? אבל מה שמתחיל בין הבנות כהתנצחות לא מזיקה הופך למסכת של העמדות פנים, מתחים ושקרים. קומדיה רומנטית על חברות שעומדת למבחן.

"הלב"

תכנית בר/ת מצווה של מרכז קהילתי ויצו עפולה

תוך כדי שיעור ביולוגיה על מבנה הלב צף ועולה המתח התמידי הקיים בין הבנים והבנות בכיתה ז'. המורה מחליטה לתת לכיתה משימה: עבודה יצירתית בנושא הלב. את העבודה אמורים להכין  כל חברי הכיתה יחד, גם הבנים וגם הבנות ואם יעמדו באתגר לא יצטרכו לעשות מבחן. 

הסרט מתאר את ניסיונם של  ילדי הכיתה להתגבר על המתחים ולהתאחד לעבודה יצירתית מכל הלב. 

"דף חדש"

מתנ"ס חפציבה, נתניה

מזל ואסתר היו החברות הכי טובות, אבל מאז שאמה של אסתר נפטרה, היא החלה להתרחק ממזל. כשמזל מגלה שלאסתר יש חברים חדשים, איתם החלה לשתות ולעשן ושהיא מתכוננת לעבור לפנימייה, היא נלחצת ומרגישה שהחברות ביניהן על סף פיצוץ. מפגש עם נערה מהחבורה החדשה של אסתר גורם למזל להבין שלפעמים אחרי משבר גדול שינוי בחיים דווקא יכול להיות התחלה חדשה ואופטימית.

"קבוצת תמיכה"

קריית החינוך אורט, רחובות

טלי, תלמידה מצליחנית והישגית, בטוחה שתזכה במקום הראשון בתחרות סיפורים. כשהיא נתקלת במחסום כתיבה היא מבקשת מרונה שתצרף אותה לקבוצת תמיכה סודית שהקימו כמה מילדי בית הספר, בה הם חולקים בעיות מהחיים ועוזרים אחד לשני. כשהקבוצה מגלה שטלי מחליטה להשתמש בסיפורים האישיים של הקבוצה כהשראה לסיפור שלה , רונה מרגישה נבגדת על ידי חברתה הטובה. רק אז מבינה טלי שחברות אמיתית ואמון חשובים לה יותר מאשר הצלחה. 

Copyright �©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti