מפי המשתתפים
ע', תלפיות מזרח ירושלים, השתתף בפרויקט "קולנוער" 2005-2006:
"...הפרויקט הזה מעולה מהרבה בחינות: עוזר לנערים שחיים חיים קשים ומבולבלים, תורם להשכלה ולידע הכללי, משנה דעות על אחרים ונותן חופש להגיד בקול רם את מה שאנחנו חושבים. אני הגעתי אליו דרך קידום נוער, בשלב מאד מסובך בחיים שלי, וקיבלתי 3 חודשי מתנה... הרמנו סרט שמתחיל בנקודה שאנחנו שונאים רוסים, ויחד עם הסרט גם אנחנו משתנים. אני יודע שחברים שלי מאד השתנו בעקבות הסרט... שינו לגמרי את היחס אל מי ששונה מאיתנו. אני יודע שמראים את הסרט בהמון מקומות ומשתמשים בו כדי לקדם מלחמה באלימות. אני באופן אישי מקרין אותו בבית הספר למשחק שעכשיו אני לומד בו."
ש', גבעת אולגה, השתתף בפרויקט "קולנוער" 2004-2005:
"... כשעשינו את הסרט הרגשתי סיפוק עצום לי ולכל הקבוצה. בפעם הראשונה הצבתי לעצמי מטרות והשגתי אותן. עכשיו אנחנו יכולים להציב מטרות גדולות יותר."
גדעון ג'מפר, מנהל מרכז קדום נוער יבנה, פרויקט "קולנוער" 2002-2003:
"אחת היוזמות הטובות ביותר שעברו בעיר, ועוברים כאן הרבה פרויקטים. אני עובד כאן 12 שנה, ולא ראיתי פעילות שתרמה כל כך. ציונה, התסריטאית והגיבורה, הגישה מועמדות למכללה והשתמשה בסרט ובפרוספקט שבו כיכבה כדי להתקבל. רוב הנערים והנערות עכשיו בצבא. חלק בודקים אוניברסיטאות וחלק משלימים בגרויות במכללת לוינסקי. מ' וע' סיימו את הצבא. ר' לומדת. הצעירים הרגישו בזכות הפרויקט שהם מסוגלים להרבה, והמשפחות מאד גאות בהם. אנחנו מקרינים את הסרט במועדונים והוא עדיין זכור לטובה"
ט', פרדס חנה, השתתפה בפרויקט "מסך צעיר" 2005-2006:
"...במהלך הפרויקט פתאום נפתחתי... כל פגישה נתנה לנו כוח, במיוחד בשבילי... הימים של הסרט בכלל יישארו איתי לכל החיים. עד עכשיו אנחנו מדברות על זה וכל הזמן אומרות תודה..."
מילי רוזנברג, עו"ס מתנ"ס פרדס חנה כרכור, פרויקט "מסך צעיר" 2005-2006:
"...הסרט העצים אותן, העלה להן את הביטחון. דרך התנועה, הסיפור האישי שלהן נהיה סרט. הסיפור של ג' הוא סיפור של הצלחה, זה שווה את הכל, כי לפני כן לא הצליחו איתה בכלום. היא למדה להקשיב ולהפסיק להיות חשדנית..."
נ', א-טור, השתתפה בפרויקט "קולנוער" 2005-2006:
"...הפרויקט תרם בהגברת הבטחון העצמי שלי, באמונתי וביכולתיי, וגרם לי לרצות לטפח את כשרונותיי"
Copyright �©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti