קולנוער 2002-2003
קבוצת קידום נוער, יבנה
"הבדיקה"

האתי חושדת שנתן, החבר שלה, בוגד בה ומחליטה לעשות בדיקת איידס. בימים שעוברים עד קבלת התשובה, אחיה יוסי משגע אותה ומורט את עצביה המרוטים במילא. בסופו של דבר, ימי המתנה מתישים אלו יבהירו לאתי מי באמת עומד לצידה.

היחידה לקידום נוער, אילת
"בלבלה"

נתי מאוכזב מאמו שתמיד חוזרת עייפה מהעבודה ולא מצליחה לתקשר איתו. למרות שנתי מעולם לא פגש את אביו, כשהוא מוצא תמונה של האב עם אמו בימיהם הטובים, הוא מחליט לחפש ולמצוא את האב. לשם כך עליו להשיג סכום כסף גדול, אותו הוא מנסה להשיג בהימורים. ההימורים גורמים לנתי להסתבך עם סוחרי סמים עמם היה בקשר בעבר. לילה של שיטוטים, צבעים קולות והרבה רעש מסתיים ברגעים קטנים, של שיחה שקטה ואינטימית עם אמו.
היחידה לקידום נוער, טירה
"רק שלא יהיה מאוחר"

אביו של תאמר מכור לטיפה המרה, התמכרות שהולכת ומחמירה, ומסכלת את רצונו של האב להיגמל. תאמר מלא כעס על אביו וערכו הולך ופוחת בעיניו. מצבו של האב משפיע על כל המשפחה, כשכל אחד מתמודד עם המצב אחרת. למרות הבוז שתאמר רוחש לאביו האלכוהוליסט, מצבו של האב מוביל גם אותו למסלול התרסקות של שסופו בשוד בבית הספר.
הוסטל נערות, בית אריאל, ירושלים
"על הקצה"

שירז, נערה מתבגרת, מגיעה בצו בית משפט להוסטל לנערות. ההסתגלות לא קלה. בצד ניסיונותיה להיקלט בין הבנות הבוגרות במקום, עליה להתמודד עם הבית ממנו הוצאה ואליו היא משתוקקת לחזור.
קבוצת קידום נוער, קריית ים
"שבת חתן"

לאולה מתגלה שבוריס, החבר שלה, מהמר. עבור אולה, שגרה בבית דודה בגלל שאביה הפסיד את ביתם בהימורים, זו מכה קשה. היא מתעמתת עם בוריס, אך הוא מתחמק. כשאולה תופסת את בוריס "על חם" במשחק קלפים מבחינתה ברור שעל בוריס לבחור אחת ולתמיד בינה לבין ההימורים.
קבוצת קידום נוער, ראש העין, פרויקט המשך
"אחד זה לא לבד"

לסלביק יש סוד שהוא שומר עמוק בבטן, לא מגלה לאף אחד, הסוד של סלביק כואב, מאוד כואב – אבא שלו מפוצץ אותו במכות, זה לא משהו שמספרים, גם לא לחברים קרובים.
כשהחבר'ה מגיעים למועדון להכין את מסיבת הריקודים, הם מוצאים את סלביק, כשהוא ישן כל הלילה במועדון והוא לא מספר מדוע. רק במהלך המסיבה, כאשר ידידה חושפת בפניו את סודה שלה, מחליט סלביק לספר גם הוא את סודו...
Copyright �©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti