קולנוער 2003-2004
קבוצת קידום נוער, תל אביב
"אהבה בלתי אפשרית"

אלעד הוא נער משכונה בדרום תל אביב, שמנסה להתמודד עם השעמום של השכונה. כשבילוי לילי במועדון מביא אותו לפגישה עם לי, נערה מצפון תל אביב, בין השניים מתלקח סיפור אהבה. אך בני משפחה וחברים של שניהם לא מסוגלים לקבל את האהבה הזו, בטענה, שהפערים והעולמות השונים של השניים בלתי ניתנים לגישור.
היחידה לקידום נוער, שדרות
"נוק-אאוט"

סלביק עובד במפעל "עופקור" וחולם להיות מתאגרף, "גדול מכולם". למרות שהוא חסר ניסיון, סלביק רוצה לא פחות מניצחון בתחרות הגדולה. לשם כך הוא מוכן ללכת "עד הסוף". סלביק מוצא את עצמו מתדרדר לעולם של סמים ומאפיה, ונגרר למסלול מסוכן שהופך אותו לסוחר סמים בעצמו...
היחידה לקידום נוער, נתניה
"סוכר"

לא קל להיות מתנדב בשיטור הקהילתי. בלילה רודפים אחרי ונדליסטים ברחובות, בבוקר מתמודדים עם חברים שלא יודעים איך להתייחס אליך- כאל חבר או כאל "שטינקר". בנוסף לכך, כאשר נעלם סכום כסף מביתו של זקן ושניים מחברי הקבוצה נחשדים בגנבה, עולים חשדות לא נעימים שמסבכים את העניין אפילו יותר, ומביאים למתיחות על רקע עדתי בקבוצה.

היחידה לקידום נוער, לוד
"חצי מנה"

אליסה חדשה בלוד. בימיה הראשונים בעיר היא מזגזגת על הרולד בליידז, בניסיון להכיר את העיר ואת החיים בה. המפגש של אליסה עם יוליה, נערת רחוב כובשת, ועם חבורת נערים מקומיים, ילמד אותה שבלוד קל לה להשיג סמים, אך קשה לה יותר לעשות את הבחירות הנכונות לחייה.היחידה לקידום נוער, עכו
"השקט הזה"

שקט בעכו, יותר מידי שקט. אלכס, דון, אנטון, גרמן ורינת לא מוצאים את עצמם מרוב שעמום. כל יום הם נפגשים בחורשה ועושים אותם דברים: משחקים שש בש, "סוחבים" קלמנטינות, משחקים כדור רגל, ומתווכחים ויכוחים אין סופיים. על פני השטח לא קורה דבר. אבל לשעמום ולשקט הזה עלולות להיות תוצאות הרסניות, כפי שקורה שהם פוגשים באקראי את עדן, נערה בת גילם.
היחידה לקידום נוער, אור עקיבא
"צו חתונה"

רוז היא נערה ישראלית ממוצעת: היא בת שבע עשרה, לומדת בתיכון, יש לה חבר והיא ממתינה לגיוס לצה"ל. אבל רוז שונה. היא עולה מקווקז, אמה נשארה שם. היא חיה לבדה עם סבתא, שמתקשה לפרנס את שתיהן. סבתה מצפה ממנה, שכמו כל נערה קווקזית טובה, היא תמצא שידוך, תתחתן ובוודאי שלא תתגייס לצבא. רוז נקרעת בין רצונה להיות כמו כל נערה ישראלית בגילה, לבין רצונה לעזור לסבתה ולשמור על המסורת ממנה באה.
פרויקט המשך, עם קבוצת קידום נוער קריית גת
"אבא כמו שיש לי" (תיעודי 45 דקות)

כשהיה עידן בן 9 הוא ראה את אביו רוצח את השכן בעקבות סכסוך שכנים. כעת, יחד עם חברי קבוצתו בסדנת "קולנוער", עידן והקבוצה חוזרים אחורה בזמן, ודרך דמויות מפתח בחייו חושפים את הרקע לטרגדיה, תוך שהם ממתינים במתח גובר לפגישה עם האב בכלא מעשיהו.
Copyright �©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti