קולנוער 2005-2006
החברה למתנ"סים - מתנ"ס פרדס כץ
"נקודת רתיחה"

סער מסתובב אבוד ברחובות. אלינור, חברתו מזה שנתיים, עזבה אותו, הוא הכה את אחיו שעכשיו מאושפז, ומרגיש מחוץ לחבורה. סער בטוח שהכל אבוד. החבר'ה של סער יושבים ב"זולה" ודואגים. הם מצרפים את פיסות המידע זו לזו ומבינים שסער עומד להזיק לעצמו. האם הם יספיקו להגיע אל סער בזמן?
היחידה לקידום נוער, תלפיות מזרח
"שחור לבן"

איציק נשבע לדקור את סשה "הרוסי" מהפיצרייה, אחרי שהעז להכות את אחיו מול כולם. יחד עם חבריו מקבוצת הכדורגל הוא מתכנן מבצע נקמה אלים במיוחד. אבל תוך כדי הכנת המבצע איציק מתחיל לגלות את סשה כבן אדם, ולהבין שהחיים לא תמיד צבועים רק בשחור לבן. האם הוא יצליח לשכנע גם את חבריו בכך?
היחידה לקידום נוער, בית שאן ומועדון בית חם
"הזדמנות שנייה"

מוטי, אביהם של דקלה ומאור, משתחרר מחר מהכלא לאחר מאסר בן 7 שנים. דקלה מתרגשת מאוד לקראת השחרור ורוצה לארגן לאביה קבלת פנים משפחתית, אך מאור מסרב. הוא בטוח שהאב לא ראוי ולא יעריך את המאמץ, אם הוא בכלל יטרח להגיע. לדקלה יש 24 שעות לנסות ולשכנע את מאור להגיע לפגישה. האם זכאי האב להזדמנות שנייה?
היחידה לקידום נוער, חדרה
"אח שלי"

גאורגי, בן 16, חזר זה עתה מהמעצר הראשון שלו, נחוש בדעתו להשתקם, למצוא עבודה מהוגנת ואולי אף לחזור ללימודים. משימה לא פשוטה כי גאורגי "סוחב" על גבו חוב כספי לעבריין מסוכן.
אחיו הצעיר של גאורגי, אריק, מנסה ככל יכולתו לעזור. האם הוא יהיה מוכן לעשות הכל בשביל למנוע מגאורגי להסתבך שוב?


עמותת אזרחים בונים קהילה, הגרעין התורני, מקום לב- המרכז הישראלי של ה- O.U ישראל, לוד
"הריקוד הפנימי"

רוני הינה בחורה דתייה, שהריקוד בנשמתה. יחד עם חברה מילדות, ענת, רוני רוקדת בסטודיו לריקוד ומסתירה זאת מכולם. כשחברותיה מהאולפנה רוצות להכתירה ל"רבנית פורים", היא מבינה שהיא צריכה לברר לעצמה מי היא באמת...
היחידה לקידום נוער, תל אביב ועמותת הלב
"התקווה"

פסח, שכונת התקווה. הניקיונות בעיצומם, אבל אצל שרית ואחותה, אין כסף ואין מקום לחגיגות. כל החברות מנסות לשכנע את שרית, שתפנה לעזרה לאביה. הוא הקים משפחה חדשה ומצבו הכלכלי מצוין. שרית נחושה להרוויח כסף בדרך אחרת. בין לבין, היא מתכתבת ב ICQ עם דניאל, אותו לא פגשה אף פעם. האם תצליח שרית לגייס את הכסף? האם תפגוש בדניאל?
מרכז הפוך על הפוך, עכו
"דרך החיים"

בוקר. יום לימודים שיגרתי נפתח. בשער ביה"ס פוגשת את השומר החדש. בשבילה זאת פגישה מצמררת, היא כבר מכירה אותו. בשביל סיוון היום עוד לא התחיל, ביה"ס יכול לחכות. שרה דווקא בביה"ס אבל ממהרת לברוח עם חברות למרכז המסחרי, כדי לפגוש את קובי. שלוש בנות, שלושה סיפורים. בבוקר של עוד יום לימודים שגרתי, הכל גם יכול להיות אחרת.
היחידה לקידום נוער, א-טור
"טיול לתל אביב"

רים וווסים הם צעירים בני 18, אשר לומדים בשני בתי ספר נפרדים. השניים נפגשים בקבוצה מעורבת במתנ"ס במזרח ירושלים ומתאהבים. כשהקבוצה יוצאת לטיול מאורגן לת"א, הם מצטרפים לטיול. הטיול בתל אביב ובסמטאות יפו חושף את רים ווסים לחיים חופשיים, בהם הכל מותר, ומעמיד את הקשר ביניהם למבחן מול הקבוצה וגם אחד מול השני.
Copyright �©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti