קולנוער 2007-2008
חדרה
"צו פיוס"

קטיה שחיה כל חיה בשדרות נאלצת לעבור לחיות בחדרה יחד עם אמא. ישראל הולך לצו ראשון ומגלה כי הצבא לא רוצה לגייס אותו בעקבות תיק פתוח במשטרה. החברים של ישראל מנסים לתמוך בו ושמחים להוציא את כל הזעם על קטיה "הרוסיה" שבאה לגור בשכונה האתיופית שלהם.

רק אחרי בוקר ארוך בלשכת הגיוס בו קטיה וישראל יגלו עד כמה הם דומים מלבד לצבע עורם, האם החברות החדשה תעזור להם להתגבר על קשייהם?

אשדוד

"תחת השפעה"

אבי בן ה16 מובל למעצר בתחנת המשטרה. מול השוטר שחוקר אותו הוא מודה בכל ההאשמות המיוחסות לו:  פריצה אל ביתו של מנהל בית הספר,  ושכן אחד ששוכב במיון. במהלך החקירה מתבררת השתלשלות האירועים שהובילה אל המעצר. אט אט נחשף המניע לנקמה של אבי במנהל, הרגלי השתייה שלו ושל חבריו ומערכת היחסים בינו לבין בן דוד שלו דני, שהובילו אותו אל המקום שבו הוא נמצא כעת.

קריית גת

"ליפול על הראש"

מאיה ואסי מגדלים את עצמם. אמא שלהם נעלמה כשהם היו קטנים, ואבא שלהם עובד מאד קשה, וכמעט אף פעם לא נמצא בבית.

מאיה נושאת על כתפיה את עול תחזוקת הבית, בזמן שאסי, אחיה, מעביר את רוב זמנו בעישון סמים יחד עם חבריו הטובים.

מערכת היחסים בניהם עומדת למבחן, כשאחד החברים של אסי משדל את חברתה הטובה של מאיה לעשן סמים.

באר שבע

"מה הבעיה שלך?"

מה עדיף? להיות בזוגיות עם מישהו שאוהב אותך בטירוף אבל לא נותן לנשום? או להיות לבד ולחכות לאביר על הסוס הלבן שיתאים לך בול?

מיקה אוהבת את אבי, אבי מקנא למיקה, ליאנה לא מוצאת מישהו לטעמה, קובי מאוהב בליאנה, משה מדרבן את קובי להגיד לליאנה מה הוא מרגיש כלפיה, וחגי חושב רק על עצמו... שכונה קטנה - בלגאן גדול.

אל שגור

"המטופף הקוסם"

חבורת נוער מבטאים מרד נעורים, הם עוזבים את הכפר כדי למצוא בהר, לפי שמועה, מטופף קוסם אשר יכול לקחת אותם למקומות חלומותיהם. המטרה שלהם לעזוב את ההורים ואת חיי הכפר, הם מוצאים את המטופף אחרי מסע של יום ולילה ומתבגרים בהבנתם שהם חייבים לחזור כדי לתקן.

עכו

"הצתה מאוחרת"

בימים קשים שבהם אימו של צורי לא מחלימה והתרופות שלה עומדות להגמר, מחליט צורי לבקש עזרה מחן עברין צעיר שנמצא בתהליכי שיקום. צורי רוצה "לדפוק מכה".

עד מהרה הדרך בה בחר חושפת אותו לעולם אלים שלא הכיר בעבר, בהצתה מאוחרת שאקדח מכוון לראשו ואצבע סוחטת על ההדק, הוא מבין שטעה.

*בשיתוף פרויקט "עיר ללא אלימות" עכו

 

מרר

"חלום מגויס"
סאאיד בחור דרוזי בן שמונה עשרה, זמר צעיר ומוכשר, שאביו נהרג בצבא כשהיה קטן. אחרי הופעה מוצלחת של סאאיד, העתיד שלו נראה מזהיר במיוחד, אך מגיע לביתו צו גיוס. סאאיד נעמד מול דלימות קשות- חלומות או גיוס, משפחה שכולה וכואבת  מול חובתו למדינת ישראל

קולנוער בתים חמים

מגדל העמק

"חברות טובות" 

שרה ומיטל הן חברות טובות. יום אחד כאשר מתאהבת מיטל בנער מבוגר ממנה היא מבקשת את עזרתה של שרה לשמור על הקשר בסוד מאביה. אך לשרה בעיות משלה, אחיה שומר על כל צעדיה. העניינים מסתבכים מאוד במסיבת יום ההולדת של שרה והקשר בין החברות מתערער האם תוכלנה שרה ומיטל להיות שוב חברות??

ערד

"יום האם"

ההכנות האחרונות ליום האם בעיצומן, הבנות מתרגשות ומכינות את הארוע, אך בדרך נתקלות בקשיים מול אימהותיהם.

האם אמא של שיר תבחר לבקר את בנה הבכור בכלא ביום המסיבה של בתה? האם שני תספר לאמא על הצרות בבית ספר? והאם יסמין תקשיב לאמא שאוסרת עליה לעשות את התספורת שעליה היא חולמת?

שדרות

"אהבה שורפת"

נוי ותאיר הן שתי חברות החיות בשדרות וחולמות בצל הקאסמים על אהבה. נוי מרגישה כי סוף סוף מצאה אהבת אמת-  ניסו החבר שלה ,הבטיח לה שהיום הוא יגיע ל"פיצה" והם יהיו ביחד כמו זוג אמיתי. מאושרת ומסוחררת  היא מסתובבת ברחובות העיר ושרה שיר אהבה. למרבה הצער ,שיר האהבה של נוי יהפוך במהרה לשיר על אהבה נכזבת, כאשר היא תגלה להפתעתה, שניסו ותאיר נפגשים בחשאי. 

אור עקיבא

"רוצה לעוף"

 ביום שבו מתכוננות עדן וספיר לצאת קצת מהבית וללכת למסיבה נתקלות בקשיים מצד משפחתם.

עדן קונה שמלה יפה למסיבה , אך סופגת מאחותה ביקורת קשה על היותה שמנה, הביקורת הורסת לעדן את מצב הרוח, האם תתגבר ותלך בסוף?

ספיר רוצה להיות כמו כל הנערות בגילה, אך משפחתה קובעת לה עתיד אחר, ביום המסיבה ספיר אמורה לפגוש את הארוס החדש. ספיר מתכננת להתחמק מהפגישה ולהגיע למסיבה. האם תצליח?

 

Copyright �©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti