קולנוער 2001-2002

היחידה לקידום נוער, ראש העין
"אחת מאיתנו" (13 דקות)

רימה נכנסת להריון ושומרת על הדבר בסוד. אלעד שהכניס אותה להריון לא עונה לפניותיה וחברותיה מאשימות אותה בגניבה. למרות שאלעד מנסה לבסוף לעזור לרימה על ידי נטילת אשמת הגנבה על עצמו, איש מחבריה לא מאמין לה יותר והיא מרגישה בדידות וחוסר מוצא. אי ההבנה גוררת את רימה למעשה קיצוני. סיפורה נפרש לאחור דרך קולות חבריה.
היחידה לקדום נוער, קריית גת
"הפיתוי" (11 דקות)

דודי רוצה להתרחק מחיי פשע ולבלות עם חברתו נטע. חזרתו של צ'יקו העבריין לשכונה גוררת את דודי להשתתפות בשוד אלים דווקא ביום הולדתה של נטע. ספור ערב השוד מגולל דרך החקירה שמתנהלת לאחר מעצרו של דודי.
היחידה לקידום נוער, הרצלייה
"שום דבר טוב לא יצא מהמקום הזה" (14 דקות)

שימי מבקש ללכת לאודישן ומצפה לכך בהתרגשות. הסרט מתאר יום בחיי שימי ואת הדרך לאודישן הרצופה במכשולים. אמו האדישה, אחיו הקטנים והמרעישים, חברו שהסתבך שגורר אותו לקטטה
היחידה לקידום נוער, אלון שבות
"שלום שבת שלום" (11 דקות)

אברהם וחבריו מתגוררים בישוב דתי בגוש עציון ונקרעים בין אילוצי החיים ביישוב דתי לבין הרצון לנהל אורח חיים הדומה לזה של צעירים חילוניים בני גילם. האם יוכלו למצוא דרך לבלות גם הם את ליל השבת במסיבה?
היחידה לקידום נוער, כרמיאל
"התעוררות" (16דקות)

הסרט עוסק ביום בחיי שלי. שלי מתעוררת לאחר לילה עמום והזוי, אותו היא מצליחה לשחזר בהדרגה. את ההכרה כי חברה נהרג בליל הזיות סמים היא מגלה בפתאומיות, ורצה לחפש את המנה הבאה. החיפוש אחרי הסם כאקט של בריחה מעצמה ומהחיים, מוביל אותה ברגע של התפרקות מוחלטת לבקש עזרה. אחיה, עמו היחסים נראו מעורערים בתחילה, נחלץ לעזרתה. הקרבה ביניהם והיד המושטת לעזרה ממשפחתה מוכיחים כי לשלי יש סיכוי אמיתי לבחור בחיים ולנצח
היחידה לקידום נוער, רמלה
"קולנוער - פרויקט הפקת סרטים" (15 דקות)

סרט תיעודי המתעד את חיי הקבוצה, מנסה לגעת בחלומות שנרקמו, בביחד שנוצר ובכאוס השכונתי אשר הפר את השקט. הסרט עוסק בהתהוות הקבוצה, העליות והירידות ומברר מדוע לא עלה בידי הקבוצה להפיק סרט בסופו של דבר.

Copyright �©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti