סרטים מהחיים 2007
באצ'י
כיתות ה'-ו'

בי"ס ויצמן, עכו

עידן וספיר הם תאומים, אבל אין ביניהם שום דבר משותף. גם את המלחמה בצפון הם חווים אחרת: ספיר נועזת ו"קולית", בעוד עידן חושש ופוחד. הדבר היחיד שמשותף לאחים היא באצ'י, הכלבה שלהם, וגם עליה הם רבים כל הזמן. הבריחה של באצ'י באחת האזעקות תלמד את השניים כמה דברים על עצמם.

העציץ
כיתות ה'-ו'

בי"ס ממ"ד ציפורי, בת ים

הצגת הסיום של בי"ס מתקרבת. ליאל הנרגשת מכינה את עצמה לאודישן לתפקיד הראשי. כשמחלקים את התפקידים להצגה ליאל מגלה שהיא קיבלה לא פחות ולא יותר את תפקיד העציץ. נבוכה מהתפקיד הנחות, מהבנות של בית הספר ובעיקר מעצמה, היא מגייסת כוחות ומוכיחה שאין תפקידים קטנים, בהופעת עציץ בלתי נשכחת.

פודרה
כיתות ה'-ו'

בי"ס אלונים, פרדס חנה

בדרך כלל אין אחד בכתה מלבד צליל שרוצה להיות נציג במועצת תלמידים. הפעם, לראשונה, משי מנסה להתמודד מול צליל, המועמדת המנוסה והמוצלחת. משי מצליחה לסחוף את הכיתה אחריה בזכות כישורי האיפור שלה אך היא מגלה שבמציאות כדי לעזור צריך יותר מפודרה.

ציון סופסטאר
כיתות ה'-ו'

בי"ס סיני, נתניה

ציון רוצה להתפרסם ולעוף מהשכונה שלו. הבעיה היא, שבשכונתו ה"יבשה" אין לו הרבה אופציות לפרסום ומה שכן יש לו זו אחות קטנה שכל הזמן צריך להשגיח עליה.

תרומה
כיתות ה'-ו'

בי"ס ממ"ד פאר עם, חדרה

לירז רוצה להיות מקובלת. היא מנסה כל הזמן למצוא חן בעיני גלי, מלכת הכיתה, וחבורת המקובלות שסובבות אותה. הדר ומורן אולי לא מקובלות, אבל הן החברות הכי טובות ויש להן אחת את השנייה. ילדי הכיתה יוצאים להתרים, ללירז אין זוג והמורה מחליטה לצרף אותה להדר ומורן. שלושת הבנות יוצאות להתרמה אשר בסופה ימצאו עצמן במרכזה של תסבוכת לא צפויה

ל"ג בעומר
כיתות ה'-ו'

חט"ב א' אלון עמל, נהריה

ל"ג בעומר. בר בן ה-12 אוסף קרשים כבר שבועות. יוליה בת כיתתו לא מוזמנת למדורה, בעיני הילדים בכיתה היא נחשבת לסנובית כיוון שאינה מדברת אתם בעברית. יחסם אליה לעגני ומתנשא על רקע היותה עולה חדשה מרוסיה. רגע אחד בשדה קוצים בין השניים משנה את התמונה. בר עומד מנגד בשעה שחבריו מקניטים את יוליה ולועגים לה ואינו עושה דבר. ערב המדורה, במקום שמחה והתלהבות נתקף בר רגשות אשם.

Copyright ©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti