סרטים מהחיים 2010
עפיפונים

מרכז הנוער, קפנוער, מתנ"ס גבעת אולגה,
כיתות ו'-ז'-ח', גבעת אולגה

סיפורן של שתי אחיות והיחסים בינהם על רקע הגילוי שרחלי, האחות הגדולה, חלתה בסכרת נעורים. מיקה האחות הקטנה עוברת משבר משלה לאחר שכל מערכות היחסים בבית משתנות עקב גילוי זה.

דבר טוב

מתנ"ס פרדס כץ החברה למתנ"סים,
כיתות ג'-ד'-ה'-ו', פרדס כץ

לפני שש שנים עלו איינאו בן ה-12 ומשפחתו מאתיופיה לארץ ישראל, אבל לאיינאו יש תכנית סודית לחזור לאתיופיה ולגור אצל סבא שלו שנשאר מאחור. כשאחותו אסתר מגלה את תכניתו היא מרגישה נבגדת ובין השניים מתלקח ריב גדול. איינאו נחוש בדעתו להוציא את תכניתו לפועל, בעזרתם של חבריו הטובים, אבל דווקא כשנראה שהכל כבר הסתדר, המציאות הלא פשוטה מכה בפניו.

 

בת מצווה

בית פותחים עתיד ובי"ס "חוני המעגל",
כיתות ה'-ו', חצור

עדן מסיימת את כיתה ו'. זוהי תחילתה של שנת בת המצווה וכל אחת מחברותיה לכיתה מתכננת מסיבה גדולה ומרשימה, אולם בת שבע, אמא של עדן, מארגנת עבורה אירוע צנוע ודתי. עדן, שחוששת שמסיבת הבת מצווה שלה תהיה שונה, משקרת לחברותיה ומספרת שאת בת המצווה היא תחגוג בטיול מפואר לארצות הברית. האם השקר של עדן יתגלה?

 

האח של יורי

מרכז מגדלור-  עמותת עלם,
כיתות ו'-ז'-ח', קירית מלאכי

יאניק מסתבך עם חבורה של ילדים מהשכונה, הם משכנעים אותו לגנוב את המפתח למוסך שבו עובד אחיו, יורי ולעשות מסיבה. יאניק מתלהב משתומת הלב של חבורת הילדים הגדולים ולא שם לב שהוא עלול להכנס לתסבוכת שלא ידע איך לצאת ממנה.

 

 

 

לונא

בי"ס יסודי "מעלות תרשיחא",
כיתה ה'- ו', מעלות תרשיחא

לונא, ילדה בת 13 שגרה בתרשיחא, אבדה את אביה כתינוקת וחיה עם אמה וסבה. אמה ציירת שחיה בעולם משלה ולא מצליחה לתקשר איתה, וסבה מוכר אבטיחים על מנת לפרנס את המשפחה. תוך כדי משחק מעניקים לה בני כיתתה כינוי שמעמת אותה עם המציאות הקשה של חייה.

 

Copyright ©, 2000 Lahav npa, All rights reserved
Design by Yoti